שימוש ב-Cheatsheet ללימוד פייתון

python programming
כאשר לומדים שפת תכנות חדשה, השימוש ב-cheatsheet יכול מאד לסייע. ניתן ליצור cheatsheet בעצמנו וניתן להשתמש ב-cheatsheet שכבר פותח.

שתפו פוסט זה

השימוש ב-cheatsheet אשר מסכם את כללי התחביר הבסיסיים ואת הפקודות הבסיסיות יכול מאד לסייע לכל מי שלומד שפת תכנות חדשה, ובמיוחד לכל מי שכבר יש לו ניסיון בפיתוח תוכנה וכעת לומד את כללי התחביר ואת הפקודות שקיימות בשפה חדשה. 

שימוש ב-cheatsheet בסיסי ללימוד פייתון

באתר https://quickref.me ניתן למצוא אוסף גדול של cheatsheets בשפות תכנות רבות, לרבות שפת התכנות Python. 

לימוד פייתון

את ה-cheatsheet, שתמונה זו כוללת חלק ממנו, ניתן למצוא בקישור https://quickref.me/python. אין לנו ספק שהוא יוכל לסייע למפתחי תוכנה רבים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בפיתוח באמצעות שפת התכנות פייתון. 

cheatsheets נוספים ללימוד שפת התכנות פייתון

ניתן למצוא ב-web מגוון גדול של cheatsheets ללימוד פייתון וללימוד שפות תכנות אחרות. כך למשל, באתר https://www.pythoncheatsheet.org ניתן למצוא cheatsheet מפורט באופן מיוחד ללימוד שפת התכנות פייתון. 

במידה ונתקלתם ב-cheatsheet מעניין במיוחד ללימוד שפת התכנות פייתון, אנו נשמח מאד אם תוכלו לעדכן אותנו. נשמח לעדכן פוסט זה בהתאם. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

multiple lines comment in python
לימוד פייתון

הערה בגוף התכנית אשר מתפרשת על פני מספר שורות

בדומה לשפות תכנות אחרות, גם בשפת התכנות Python ניתן לשלב בקוד שאנו כותבים הערות. ב-Python קיימים מספר סוגים של הערות. אחד מהם הוא הערות אשר מתפרשות על יותר משורה אחת.

Premium Training for Software Developers
מאפייני ההדרכה

לא ניתן להשוות תפוח לתפוח

כפי שכל תפוח ייחודי בדרכו שלו כך גם כל קורס ללימוד שפת תכנות. כפי שהתפוחים אינם זהים לחלוטין כך גם הקורסים אשר אנו מנסים להשוות זה לזה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences