מהי שפת התכנות הראשונה שכדאי ללמוד?

באנר בחירת שפת התכנות הראשונה
על בסיס הניסיון הרב שיש לנו בהעברת קורסי תכנות ב-25 השנים האחרונות, אין לנו ספק שאחד המאפיינים החשובים שיש לוודא את קיומו בשפת התכנות הראשונה שבוחרים ללמוד הוא עקומת לימוד קלה.

שתפו פוסט זה

על בסיס הניסיון הרב שיש לנו בהעברת קורסי תכנות ב-25 השנים האחרונות, אין לנו ספק שאחד המאפיינים החשובים שיש לוודא את קיומו בשפת התכנות הראשונה שבוחרים ללמוד הוא עקומת לימוד קלה.

פייתון היא אחת משפות התכנות הקלות ביותר ללימוד, ועל כן, ברוב המקרים זוהי גם שפת התכנות הראשונה שכדאי ללמוד. קיימות שפות תכנות נוספות שעשויות להתאים כשפת התכנות הראשונה שאותה יהיה מומלץ ללמוד. מומלץ לקרוא את הפוסט מהי שפת התכנות הראשונה שכדאי ללמוד? אשר פורסם באתר life michael בשפה העברית.  

מומלץ לקרוא את הפוסט בקישור https://cacm.acm.org/blogs/blog-cacm/176450-python-is-now-the-most-popular-introductory-teaching-language-at-top-us-universities/fulltext אשר מתאר את פייתון בתור שפת התכנות הפופולרית ביותר בקורסי המבוא באוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארה"ב.

אנו ממליצים לנסות ולעשות את הצעדים הראשונים באמצעות הקורסים שאנו פיתחנו:

קורס אונליין ואסינכרוני ללימוד פייתון (באנגלית) ביודמי
Introduction to Programming in Python

קורס אונליין ואסינכרוני ללימוד פייתון (בעברית) באתר life michael academy
תכנות בפייתון

קורס אונליין וסינכרוני ללימוד פייתון (בעברית) באתר life michael
https://lifemichael.com/courses/python

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

learning online in group - life michael programming courses
כנסים

ה-Call for Papers של הכנסים שלנו לשנת 2023

ה-CFPs עבור הכנסים XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython בשנת 2023 נפתחו. מוזמנים להגיש הצעות. הכנסים צפויים להתקיים בחודש דצמבר 2023.

you cannot learn how to swim without getting into the pool. the same with programming. you cannot learn how to program with coding. photo light blue.
מפגשי מיטאפ

תירגול בכתיבת קוד בפייתון

כפי שלא ניתן ללמוד לשחות מבלי להיכנס למים ולהירטב, כך גם לא ניתן ללמוד תכנות מבלי לתרגל כתיבת קוד. קורס בתכנות איננו קורס בהיסטוריה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences