האם הקורס מתאים לחסרי רקע בתכנות?

האם הקורס מתאים לחסרי רקע?
האם הקורס מתאים לחסרי רקע בתכנות? זוהי שאלה שכיחה שרבים שואלים.

שתפו פוסט זה

בעבר נהגנו לקיים מבחני התאמה לחסרי רקע אשר רצו להשתתף באחד הקורסים הציבוריים שאנו מקיימים. לאחרונה החלטנו להפסיק את הנוהג ולהגביל את הרישום לקורסים הציבוריים שאנו מקיימים אך ורק לבעלי רקע בתכנות. בין אם מדובר ברקע שמבוסס על קורס תכנות שבו המועמד השתתף לפני שנים רבות או ברקע שמבוסס על לימוד עצמאי במסגרת כזו או אחרת… מדובר ברקע אשר וודאי הותיר את התחושה החיובית (או השלילית) בנוגע לכתיבת קוד. מי שנותר עם תחושה שלילית קרוב לוודאי שאיננו נמנה עם המתעניינים בקורס זה.

בין אם מדובר ברקע שמבוסס על קורס תכנות שבו המועמד השתתף לפני שנים רבות או ברקע שמבוסס על לימוד עצמאי במסגרת כזו או אחרת… מדובר ברקע שיכול להוות אינדיקציה טובה למדי בנוגע לסיכויי ההצלחה בקורס זה. מניסיוננו, בדרך כלל קיים מתאם טוב בין הצלחה בלימודי תכנות בעבר להצלחה בקורסים המקצועיים שאנו מעבירים.

המציאות היא שרוב המשתתפים בקורסי תכנות מקצועיים ורוב הסטודנטים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם לתואר ראשון במדעי המחשב (או בתחום דומה) לא מצליחים למצוא עבודה בפיתוח תוכנה. יש לכך סיבות רבות. בשנים האחרונות התפתחו מסגרות רבות ללימוד תכנות. רובן מהוות חלק מתעשייה מפותחת של אשליות. אנחנו בשום פנים ואופן לא רוצים להיות חלק ממנה. במידה שאין לך רקע בתכנות, ואת.ה. מעוניינ.ת. להירשם לקורס, אנו מציעים להירשם לקורס ללימוד פייתון שזמין אונליין (ובאופן אסינכרוני) באתר https://academy.lifemichael.com/he. כדאי לשים לב לפרטים הבאים:
1. ניתן לשלם את העלות של הקורס באתר academy.lifemichael.com ב-12 תשלומים זהים.
2. במידה שלאחר הרישום לקורס ללימוד פייתון באתר academy.lifemichael.com מגיעים למסקנה שהתחום לא מתאים לכם.ן. ו/או שאינכם.ן. מרוצים מהקורס, ניתן במהלך ה-14 ימים ממועד הרישום ליצור עימנו קשר ולקבל זיכוי מלא (עד השקל האחרון) על התשלום שביצעם.
3. במועד הרישום לקורס Python Programming תוכלו לקבל הנחה בגובה הסכום ששילמתם עבור הקורס ללימוד Python באתר academy.lifemichael.com. כך למשל, אם עבור הקורס ללימוד Python באתר academy.lifemichael.com שילמתם 640 ש”ח אז התשלום עבור הקורס Python Programming אשר מתואר בדף זה יהיה 5940 בניכוי 640, כלומר, 5300 ש”ח בלבד. במידה שהייתם רוצים באינדיקציה נוספת בנוגע להתאמתכם לפיתוח תוכנה אתם מוזמנים לעשות את מבחן ההתאמה שפיתחנו כקורס ביודמי. ניתן למצוא אותו בקישור https://bit.ly/3kBaULh.

במידה שאין לך רקע בתכנות אנו ממליצים בחום לקרוא את הפוסט פרדוקס המחסור במתכנתים ואת הפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה.

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

הקורס Python Programming

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

python programming
לימוד פייתון

שימוש ב-Cheatsheet ללימוד פייתון

כאשר לומדים שפת תכנות חדשה, השימוש ב-cheatsheet יכול מאד לסייע. ניתן ליצור cheatsheet בעצמנו וניתן להשתמש ב-cheatsheet שכבר פותח.

python fullstack development course
לימוד פייתון

פיתוח Web Applications באמצעות פייתון

ניתן להשתמש בשפת התכנות Python למטרות רבות. ניתן להשתמש ב-Python גם בפיתוח Web Applications. האם זהו תחום שכדאי ללמוד?

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences