טיפים ללימוד תכנות

טיפים ללימודי תכנות מטעם life michael
לימדו מניסיונם של אחרים כיצד מומלץ ללמוד תכנות. השקיעו בפיתוח היכולת ללמוד באופן עצמאי. נצלו את הזמן שאתם מקדישים ללימודי תכנות באופן יעיל.

Share This Post

ניסיון עשיר בלימודי עצמאי, פיתוח ובהדרכה

את תכנית המחשב הראשונה כתבתי כשהייתי בן 10. אני זוכר היטב את המחשב Sinclair ZX-81 ומסך הטלוויזיה (שחור לבן) אשר היה מחובר אליו. תכנית המחשב הראשונה שכתבתי הייתה בשפת התכנות Basic. זה היה משחק מירוץ מכוניות. כל מכונית נראתה כאוסף של ריבועים שחורים בגדלים שונים. מאז ועד היום חלפו עשרות שנים שבמהלך למדתי (ועדיין לומד) באופן עצמאי מספר עצום של שפות תכנות, ספריות, פריימוורקס ופלטפורמות. במהלך השנים פיתחתי את המתודולוגיה האישית שלי ללימוד עצמאי ומהיר של נושאים חדשים בפיתוח תוכנה. 

הרצאת אורח בנושא Tips for Learning Programming ב-HIT

בשנת 2014 העברתי הרצאת אורח ב-HIT, אשר היוותה סיכום אישי שלי לטיפים שלי ללימודי תיכנות. ההרצאה צולמה בוידאו על ידי HIT והיא זמינה בחינם ביוטיוב.  

הרצאת אורח בנושא Tips for Learning Programming ב-HIT

בשנת 2020, לאחר הופעת הקורונה, החלטתי להתחיל ולפתח קורסים ללימוד נושאים שונים בפיתוח תוכנה. הקורס הראשון שפיתחתי היה Tips for Learning Programming ב-Udemy. הקורס זמין בחינם עד היום. אני ממליץ בחום להירשם לקורס זה ולאמץ את ההמלצות שאני מציג בו בתהליך הלימוד שלכם. מאז ועד היום כבר סיימתי לפתח כ-30 קורסים ב-Udemy. ניתן למצוא פירוט של קורסים אלה באתר של life michael.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences