קורסים במחיר אטרקטיבי ב-Udemy

courses on udemy banner
אנו מפתחים קורסים מקצועיים ב-Udemy הן למתכנתים מנוסים והן לכאלה שעושים את צעדיהם הראשונים. קורסים אלה ניתנים לרכישה במחירים מאד אטרקטיביים.

שתפו פוסט זה

קורסים אסינכרונים לעומת קורסים סינכרונים

בקורסים אסינכרונים הלמידה מתבצעת על ידי כל אחד מהתלמידים בקצב ובזמן המתאימים. קורסים אסינכרונים מתאפשרים תודות לאפשרות שקיימת כיום להקליט את ההרצאות ולהנגיש את הצפייה בהן בכל עת באמצעות ה-web. היתרון הגדול שקיים בקורסים אסינכרוניים הוא בעלות הנמוכה שבה הם מתומחרים. החיסרון הגדול בקורסים אלה הוא שלא ניתן לקבל מענה לשאלות באופן מיידי במהלך הלימוד. מדובר בחיסרון שקיים גם בקורסים סינכרונים כאשר מספר התלמידים גדול במיוחד. גם אז, האפשרות לעצור את המרצה ולשאול שאלות כמעט שלא קיימת, ועל כן, אם הברירה היא להשתתף בקורס סינכרוני מבלי שתהיה האפשרות לשאול שאלות או להשתתף בקורס אסינכרוני, התשובה של רוב התלמידים תהיה, קרוב לוודאי, שלמידה אסינכרונית עדיפה. 

הקורסים המקצועיים שאנו מפתחים באמצעות Udemy

הקורסים שאנו מפתחים ב-Udemy זמינים במחיר אטרקטיבי במיוחד. כל הקורסים שפיתחנו עד כה ב-Udemy פותחו באנגלית, ובכולם קיימת אפשרות לקבלת תמיכה ועזרה באמצעות הפלטפורמה של Udemy. רוב הקורסים שלנו ב-Udemy משתייכים לאחת משתי הקבוצות הבאות. קבוצה אחת כוללת קורסים אשר מתמקדים בנושאים מקצועיים מתקדמים ומטרתם לאפשר למפתחים להעמיק את ההבנה שלהם בנושאים אלה. הקבוצה השניה כוללת קורסים שכל מטרתם לאפשר לאלה שעושים את צעדיהם הראשונים לתרגל את החומר הנלמד. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

karate software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

כאשר מבצעים השוואה בין אמנות הלחימה קראטה לבין פיתוח תוכנה מגלים קווי דימיון רבים. הדימיון שקיים בין שני התחומים עשוי להפתיע רבים.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences