אפליקציה לסמרטפון להמשך תהליך הלמידה

mobile moodle application
באמצעות התקנת האפליקציה בסמרטפון או בטאבלט ניתן להמשיך את תהליך הלמידה בכל עת ובכל מקום. האפליקציה מנגישה את חומרי ההדרכה של הקורס דרך הסמרטפון ו/או הטאבלט.

שתפו פוסט זה

כל קורסי הפרמיום וכל ההדרכות שאנו מעבירים למפתחי תוכנה בחברות הייטק מועברים תוך שימוש במערכת לניהול למידה אשר מבוססת על Moodle.

אפליקציה ייעודית לסמרטפון ו/או לטאבלט

כיוון שהמערכת לניהול למידה שבה אנו משתמשים מבוססת על Moodle ניתן להתקין על הטלפון הנייד או על הטאבלט את האפליקציה של Moodle ולהשתמש בה כדי לגשת לכל חומרי ההדרכה שזמינים דרך המערכת לניהול הלמידה. האפליקציה קיימת גם בגרסה למערכת ההפעלה Android וגם בגרסה למערכות ההפעלה iOS ו-iPadOS.

moodle mobile application
למידה מכל מקום ובכל עת

כיוון שהאפליקציה מותקנת על הטלפון הנייד (או הטאבלט) חומרי ההדרכה זמינים לסטודנטים בכל עת ובכל מקום. כתוצאה מכך תהליך הלמידה יכול להמשיך אל מעבר לזמן המסך שיש לסטודנטים מול המחשב. 

האפליקציה מאפשרת בין היתר לפרסם שאלות בפורומים של הקורס ולענות לשאלות של אחרים. בדרך זו היא מאפשרת עזרה הדדית בין הסטודנטים מבלי להגביל אותם למחשב. בכל עת, ובכל מקום שבו הסטודנטים נמצאים הם יכולים לעזור או לקבל עזרה. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

karate software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

כאשר מבצעים השוואה בין אמנות הלחימה קראטה לבין פיתוח תוכנה מגלים קווי דימיון רבים. הדימיון שקיים בין שני התחומים עשוי להפתיע רבים.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences