עדיפות להקניית החכה על פני הדגים

learn how to learn node.js
אנו מעדיפים להתמקד בנושאים התיאורטיים הבסיסיים כדי להקנות את בסיס הידע התיאורטי והמעשי אשר יאפשר לימוד באופן עצמאי.

שתפו פוסט זה

הקורס Node.js Fundamentals מתמקד בלימוד אופן השימוש ב-Node.js בפיתוח צד השרת של Web Applications ובפיתוח REStful Web Services. כיוון שאין דרך להגיע לרמת הבנה גבוהה ויסודית ללא הבנה יסודית של אופן פעולתו של צד הלקוח אנו ממליצים למשתתפי הקורס לעשות גם את הקורס Front End Development

שימוש בספריות חדשות

ההבנה שכל תכנית שעושה שימוש ב-node.js מורכבת ממודולים (packages) וההיכרות המעשית עם התקנה של packages חדשים אשר מאפשרים שימוש במודולים חדשים מהוות דוגמא אחת (מיני רבות) לנושא חשוב שהקורס שלנו מכסה, ושהבנתו מקלה על הלימוד העצמי בהמשך. אין אפשרות טכנית ללמוד כיצד להשתמש בכל המודולים שקיימים בעולם. חשוב לפתח את היכולת ללמוד באופן עצמאי כיצד להשתמש במודול חדש וחשוב להבין את האופן שבו התכנית נחלקת למודולים, וחשוב להבין כיצד להתקין מודולים חדשים. 

הבנת נושאים תיאורטיים בעולם ה-web

בין אם צד השרת של Web Application יפותח באמצעות Node.js ובין אם יפותח באמצעות שפת תכנות אחרת, כגון Java או PHP, קייימים נושאים תיאורטיים שהבנתם תמיד תהיה נחוצה, ובעיקר כדי לאפשר לימוד עצמאי של נושאים חדשים. בקורס Node.js Fundamentals אנו מכסים נושאים אלה. נושאים אלה כוללים בין היתר את האופן שבו מנהלים Sessions, האופן שבו פועל המכניזם אשר משתמש ב-cookies, והאופן השימוש ב-HTTP Headers.

נושאים תיאורטיים חשובים

קיימים נושאים תיאורטיים חשובים ב-JavaScript אשר רלוונטים גם לפיתוח צד השרת באמצעות Node.js. כך למשל, אופן השימוש ב-Promises והפיתוח של פונקציות אסינכרוניות באמצעות async ו-await. מדובר בנושאים שללא הבנתם באופן מלא ויסודי לא ניתן להבין נושאים רבים אחרים, לרבות נושאים אשר קרוב לוודאי שיילמדו באופן עצמאי רק לאחר שהקורס יסתיים. הקורס Node.js Fundamentals כולל נושאים אלה באופן יסודי לרבות הדגמתם באופן מעשי במסגרת הלימוד של נושאים רבים אחרים אשר נלמדים בקורס.

עולם ה-web הוא תחום עצום. אין שום דרך לכסות את כל הנושאים שקיימים בו באמצעות קורס ייעודי. הצורך ללמוד באופן עצמאי ולהתעדכן בהמשך הוא צורך אמיתי שרלוונטי במידה כזו או אחרת לכל מי שעובד בתחום זה. החכה שאנו מקנים בקורס Node.js Fundamentals מסייעת בהתמודדות עם צורך זה. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

karate software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

כאשר מבצעים השוואה בין אמנות הלחימה קראטה לבין פיתוח תוכנה מגלים קווי דימיון רבים. הדימיון שקיים בין שני התחומים עשוי להפתיע רבים.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences