כיצד לבחור בקורס ללימוד Node.js?

banner life michael professional courses
מהם המאפיינים הספציפיים שיש לשים אליהם לב כאשר בוחרים בקורס ללימוד Node.js? מהם המאפיינים שחשוב להיזהר מהם?

שתפו פוסט זה

בין אם מדובר בקורס שבו לומדים כיצד לפתח באמצעות Node.js או בקורס שעוסק בתחום אחר בפיתוח תוכנה, קיימים מאפיינים חשובים שיש לשים אליהם לב בעת הבחירה בקורס. מידע נוסף בנוגע למאפיינים אלה ניתן למצוא בפוסט כיצד לבחור בקורס תכנות ובפוסט כיצד לבחור בקורס תכנות שמועבר אונליין באופן אסינכרוני אשר פורסמו באתר של life michael בעברית. פוסט זה מתמקד במאפיינים הספציפיים שיש לשים אליהם לב בעת בחירה בקורס Node.js. 

ידע ברמה גבוהה ב-JavaScript הכרחי להצלחה בקורס Node.js
פיתוח צד השרת של web applications באמצעות JavaScript ותוך שימוש בפלטפורמה Node.js מחייב ידע והבנה ברמה גבוהה של שפת התכנות JavaScript. במידה שאין לכם רקע בתכנות ובכוונתכם ללמוד כיצד לפתח את צד השרת של web applications באמצעות Node.js הסיכוי שתצליחו לעשות זאת ללא לימוד יסודי של שפת התכנות JavaScript שואף לאפס. אל תרשמו לקורס ללימוד Node.js אשר לא מספק מענה ללימוד JavaScript ברמה גבוהה לצורך השלמת הנושאים שאינכם מכירים ב-JavaScript. בקורס שאנו מעבירים, שני המפגשים הראשונים בקורס מוקדשים ליישור קו בכל הנוגע להבנת הנושאים החשובים ב-JavaScript לצורך לימוד Node.js. כמו כן, בקורס שאנו מעבירים קיימת האפשרות להשלים את הידע החסר ב-JavaScript באמצעות הקורס JavaScript Programming אשר זמין באתר life michael academy

נושאים תיאורטיים בפיתוח צד השרת של Web Applications
בין אם מפתחים את צד השרת של Web Applications באמצעות Node.js, PHP או כל שפת תכנות אחרת, קיימים נושאים תיאורטיים שחשוב שהקורס יכסה באופן יסודי. נושאים אלה כוללים בין היתר היכרות באופן מעמיק עם בעיית ניהול ה-session שמאפיינת את HTTP והדרכים לפיתרונה, שימוש ב-HTTP Headers השונים, אופן פעולת ה-cookies, ומגוון Design Patterns אשר אופייניים לפיתוח צד השרת של Web Applications.

שימוש בבסיס נתונים אשר נחשב ל-NoSQL Database ו-Design Patterns רלוונטים
ברוב מערכות ה-web אשר מבוססות על שימוש ב-Node.js עושים שימוש ב-NoSQL Database, כגון MongoDB. חשוב שהקורס יכלול נושא זה לרבות Design Patterns רלוונטים. 

אופן השימוש ב-Node.js ללא שום קשר ל-Express.js או framework אחר
למרות שפיתוח צד השרת של web applications באמצעות Node.js כולל שימוש ב-framework כגון Express.js חשוב שהקורס יקנה הבנה יסודית ללא שום קשר ל-framework זה. אתם בהחלט עשויים להיתקל בחברות שבחרו להשתמש ב-framework אחר. מטרת הקורס צריכה להיות הקנייתה של החכה ולא הדגים.

נושאים תיאורטיים שאופייניים לפיתוח צד שרת אשר פועל באופן אסינכרוני
פיתוח צד שרת אשר מתאפיין באופן פעולה אסינכרוני איננו ייחודי ל-Node.js. אפשרות זו קיימת גם כשמפתחים את צד השרת באמצעות שפות תכנות ו-frameworks אחרים, כגון ASP.NET Core ו-Python באמצעות Flask. יש לוודא עם מי שמעביר את הקורס את העברתם של נושאים תיאורטיים (תוך הדגמת אופן מימושם ב- JavaScript ו- Node.js) לרבות ה-Design Patterns אשר ידועים כ- Callback Functions ו-Promise. 

פיתוח REStful Webservices, הארכיטקטורה Microservices ו-Design Patterns רלוונטים
עיקר השימוש ב-Node.js הוא לפיתוח צד שרת אשר מספק REStful Webservices תוך מימוש הארכיטרטורה Microservices. ראוי שקורס אשר מתיימר להקנות ידע מעשי בפיתוח צד השרת באמצעות Node.js יתמקד בפיתוח של REStful Webservices, מימוש הארכיטקטורה Microservices ויכסה Design Patterns רלוונטים.

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

karate software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

כאשר מבצעים השוואה בין אמנות הלחימה קראטה לבין פיתוח תוכנה מגלים קווי דימיון רבים. הדימיון שקיים בין שני התחומים עשוי להפתיע רבים.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences