הטבות מיוחדות לכבוד Black Friday לשנת 2023

Black Friday 2023
חגיגת הקניות החלה! בין המבצעים המיוחדים של life michael לכבוד Black Friday 2023 ניתן גם למצוא מבצעים אטרקטיביים אשר עשויים להיות רלוונטים לכל מי שלומד לפתח באמצעות Node.js.

שתפו פוסט זה

לקראת Black Friday 2023 החלטנו להצטרף לחגיגת הקניות ולייזום מגוון גדול של מבצעים, אשר כוללים בין היתר מבצעים אשר נתפרו באופן מיוחד לכל מי שמפתח (או לומד לפתח) באמצעות Node.js. את הפירוט המלא של כל המבצעים לקראת Black Friday לשנת 2023 ניתן למצוא בפוסט שפורסם בקישור https://lifemichael.com/he/black-friday-2023-sale. מומלץ להעיף מבט. בפוטס זה ריכזנו רק את המבצעים שלדעתנו כל מי שמתעניין בפיתוח באמצעות Node.js עשוי למצוא בהם עניין. 

הכנס המקצועי העולמי לשפת התכנות JavaScript

במהלך אפריל 2024 נקיים 3 כנסים: XtremeJS, XtremeJ ו-XtremePython. הכנס XtremeJS מתמקד בשפת התכנות JavaScript. במהלך Black Friday 2023 כל מי שירכוש את אחד הקורסים שפרסמנו ב-Udemy יקבל בחינם כרטיסי כניסה לכל שלושת הכנסים הללו. 

הקורס תכנות בג׳אווה סקריפט ב-life michael professional

ב-life michael professional (ידוע גם בשמו הקודם: life michael academy) ניתן למצוא קורסים אשר הוקלטו מראש וכעת זמינים ללימוד באופן עצמאי ואסינכרוני. במסגרת המבצעים המיוחדים לכבוד Black Friday לשנת 2023, כל מי שירכוש את הקורס תיכנות בפייתון או תיכנות בג׳אווה יקבל בחינם את הקורס תיכנות בג׳אווה סקריפט

קורסים ללימוד ותרגול ב-JavaScript אשר פרסמנו ב-Udemy

במסגרת המבצעים לכבוד Black Friday 2023 כל מי שירכוש את אחד הקורסים שפרסמנו ללימוד JavaScript ב-Udemy יוכל לקבל בחינם את כל הקורסים האחרים שפרסמנו ללימוד JavaScript ב-Udemy

כל המבצעים שלנו לכבוד Black Friday 2023 בתוקף עד ל-10 בדצמבר 2023. במידה שמעוניינים לממש את אחד המבצעים יש לשלוח מייל לכתובת info@lifemichael.com לא יאוחר מ-10 בדצמבר. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

karate software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

כאשר מבצעים השוואה בין אמנות הלחימה קראטה לבין פיתוח תוכנה מגלים קווי דימיון רבים. הדימיון שקיים בין שני התחומים עשוי להפתיע רבים.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences