האם הקורס מתאים לחסרי רקע?

life michael banner finding jobs
בעבר נהגנו לקיים מבחני התאמה. כיום, אנו דורשים רקע מוקדם בתכנות. עבור חסרי רקע בתכנות קיימת האפשרות ללימודי הכנה.

שתפו פוסט זה

בעבר נהגנו לקיים מבחני התאמה לחסרי רקע אשר רצו להשתתף באחד הקורסים הציבוריים שאנו מקיימים. לאחרונה החלטנו להפסיק את הנוהג ולהגביל את הרישום לקורסים הציבוריים שאנו מקיימים אך ורק לבעלי רקע בתכנות.

בין אם מדובר ברקע שמבוסס על קורס תכנות שבו המועמד השתתף לפני שנים רבות או ברקע שמבוסס על לימוד עצמאי במסגרת כזו או אחרת… מדובר ברקע אשר וודאי הותיר את התחושה החיובית (או השלילית) בנוגע לכתיבת קוד. מי שנותר עם תחושה שלילית קרוב לוודאי שאיננו נמנה עם המתעניינים בקורס זה.

בין אם מדובר ברקע שמבוסס על קורס תכנות שבו המועמד השתתף לפני שנים רבות או ברקע שמבוסס על לימוד עצמאי במסגרת כזו או אחרת… מדובר ברקע שיכול להוות אינדיקציה טובה למדי בנוגע לסיכויי ההצלחה בקורס זה. מניסיוננו, בדרך כלל קיים מתאם טוב בין הצלחה בלימודי תכנות בעבר להצלחה בקורסים המקצועיים שאנו מעבירים.

המציאות היא שרוב המשתתפים בקורסי תכנות מקצועיים ורוב הסטודנטים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם לתואר ראשון במדעי המחשב (או בתחום דומה) לא מצליחים למצוא עבודה בפיתוח תוכנה. יש לכך סיבות רבות. בשנים האחרונות התפתחו מסגרות רבות ללימוד תכנות. רובן מהוות חלק מתעשייה מפותחת של אשליות. אנחנו בשום פנים ואופן לא רוצים להיות חלק ממנה.

במידה שאין לך רקע בתכנות, ואת.ה. מעוניינ.ת. להירשם לקורס, אנו מציעים להירשם לקורס ללימוד ג'אווה סקריפט שזמין אונליין (ובאופן אסינכרוני) באתר https://academy.lifemichael.com/he. כדאי לשים לב לפרטים הבאים:
1. ניתן לשלם את העלות של הקורס ב-12 תשלומים זהים.
2. במידה שלאחר הרישום לקורס ללימוד ג'אווה סקריפט מגיעים למסקנה שהתחום לא מתאים לכם ו/או שאינכם מרוצים מהקורס, ניתן במהלך ה-14 ימים ממועד הרישום ליצור עימנו קשר ולקבל זיכוי מלא (עד השקל האחרון) על התשלום שביצעם עבור הקורס ללימוד ג'אווה סקריפט.
3. במועד הרישום לקורס Node.js Fundamentals תוכלו לקבל הנחה בגובה הסכום ששילמתם עבור הקורס ללימוד ג'אווה סקריפט. כך למשל, אם עבור הקורס ללימוד ג'אווה סקריפט שילמתם 640 ש"ח אז התשלום עבור הקורס Node.js Fundamentals יהיה 5940 בניכוי 640, כלומר, 5300 ש"ח בלבד.

במידה שהייתם רוצים באינדיקציה נוספת בנוגע להתאמתכם לפיתוח תוכנה אתם מוזמנים לעשות את מבחן ההתאמה שפיתחנו כקורס ביודמי. ניתן למצוא אותו בקישור https://bit.ly/3kBaULh.

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Node.js Cheat Sheet
לימוד Node.js

שימוש ב-Cheat Sheet ל-Node.js

השימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע רבות בשלבים הראשונים לשימוש בשפת תכנות חדשה, ספריה, פריימוורק או פלטפורמה חדשה.

שיעורים פרטיים בתכנות
לימוד Node.js

הדרכה אחד על אחד

לעיתים לימוד נושא חדש בתכנות באמצעות הדרכה אחד על אחד עשוייה להיות האפשרות היעילה ביותר, ולעיתים גם הזולה ביותר.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences