מציאת עבודה

banner job interview life michael courses
אין בעיה למצוא הצעות עבודה. הבעיה האמיתית קיימת במציאת המתכנתים. כדי לסייע, הקמנו קבוצה בפייסבוק אשר מתמקדת בהצעות עבודה ב-Node.js בלבד.

שתפו פוסט זה

כדי לסייע לחברות שמחפשות מפתחי תוכנה ב-Node.js וכדי לסייע למתכנתים אשר עושים את צעדיהם הראשונים הקמנו לפני שנים רבות קבוצה ממוקדת בפייסבוק להצעות עבודה ב-Node.js. תוכלו למצוא אותה בקישור https://www.facebook.com/groups/561733687299090.

המציאות היא שלא חסרות הצעות עבודה. קיים חוסר במתכנתים. בוגרי קורסים ובעלי תארים אקדמיים כאלה ואחרים עם קורות חיים ותעודות מרשימות… שלא מצליחים למצוא עבודה לא חסר. אלה קיימים בשפע.

העידן שבו מצליחים למצוא עבודה באמצעות תעודה כזו או אחרת שייך לעבר הרחוק בכל הנוגע למשרות בפיתוח תוכנה. ייתכן שכדי להימנע מבזבוז זמן חברות הייטק יודיעו מראש על סינון ראשוני כגון דרישת מינימום מכל המועמדים לתואר ראשון במדעי המחשב או בתחום דומה. אפשר להבין את ההיגיון בדרישה הזו. קיימים בשוק העבודה עשרות אלפי אנשים שהידע שלהם בפיתוח תוכנה ברמה מאד נמוכה. לחברות שמגייסות מתכנתים משאבים מוגבלים. סינון ראשוני על בסיס תואר אקדמי בהחלט ייתכן. המבחן המקצועי שיגיע בהמשך כבר יסנן החוצה את בעלי התארים האקדמיים היוקרתיים שהידע שלהם בפיתוח תוכנה ברמה מאד נמוכה.

אנחנו לא מתחייבים למצוא עבודה ובשום פנים ואופן לא נהיה חלק מתעשיית האשליות בכל הנוגע להבטחה למצוא עבודה. הבטחות כגון אלה כרוכות בהסכם משפטי עם הסטודנט. מדובר בהסכם משפטי איננו הוגן, ועל כך נרחיב בפוסט נפרד שייכתב בהמשך.

מה ניתן לעשות כדי למצוא את המשרה הראשונה? התשובה מאד פשוטה. יש ללמוד ולהגיע לרמה המקצועית הגבוהה ביותר. יש ללמוד באופן רציף וממוקד, לא להירתע ולא להפסיק. היקף הידע בתחום הוא עצום. במקביל יש לפתח פרוייקט מרשים כדי שיוכל לשמש כתחליף לניסיון מעשי רישמי.

בנוסף לקבוצה למציאת עבודה ב-Node.js יצרנו קבוצות רבות נוספות למציאת עבודה בתחומים נוספים.

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Cyber Monday 2023
מבצעים

מבצעי מכירות לכבוד Cyber Monday לשנת 2023

חגיגת המכירות הגדולה אשר התחילה עם Black Friday ממשיכה כעת עם Cyber Monday! התחילו ללמוד ג׳אווה סקריפט׳ באמצעות הקורס ׳תיכנות בג׳אווה סקריפט׳ בחצי מחיר!

node.js cours
מאפייני ההדרכה

השוואת תפוחים זה לזה

ההשוואה בין קורסים דומה מאד להשוואה בין תפוחים. כל עוד לא מסתכלים על הפרטים קיימת ההרגשה ששני הקורסים מאד דומים.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences