שימוש בקו תחתי במספרים גדולים בג׳אווה

numbers with underline in code we develop in java
כאשר בקוד שאנו כותבים משולבים מספרים גדולים ניתן לשפר את הקריאות של הקוד באמצעות קו תחתי אשר משולב בתוך המספר.

Share This Post

החל מג׳אווה גרסה 1.7 ניתן לשלב בקוד שאנו כותבים מספרים עם קווים תחתיים אשר מייצרים הפרדה בין האלפים שכלולים במספר. 

חשיבות הקריאות של הקוד

כאשר כותבים קוד אין די בכך שהקוד שנכתוב יבצע את מה שהוא אמור לעשות. חשוב שהקוד יאופיין בסיבוכיות טובה ככל האפשר (גם סיבוכיות זמן וגם סיבוכיות מקום) וחשוב שהקוד יהיה קל ככל האפשר לתחזוקה. כדי להקל ככל האפשר על תחזוקת הקוד בעתיד חשוב להקפיד על כתיבת קוד קריא ככל האפשר. ככל שהקריאות של הקוד תהיה טובה יותר כך התחזוקה שלו תהיה קלה יותר. 

מספרים גדולים שמופיעים בקוד

כאשר הקוד שאנו כותבים בג׳אווה כולל מספרים גדולים, ניתן לשפר את הקריאות של הקוד באמצעות הוספת קווים תחתיים (כתחליף לפסיקים אשר מסמנים את האלפים שהמספר כולל), כפי שניתן לראות בדוגמת הקוד להלן.

				
					long income = 200_000_000_000;
				
			

בווידאו שלהלן מוצג הסבר מפורט לאפשרות זו (בתוספת הדגמה לכתיבת קוד שכולל קווים תחתיים כתחליף לפסיקים שמפרידים בין האלפים). ווידאו זה הופק כחלק מהקורס תכנות בג׳אווה, אשר פותח בנוסף לקורסים רבים אחרים באתר life michael professional (בעברית). 

באמצעות הקורס תכנות בג׳אווה ניתן להתחיל ללמוד כיצד לתכנת בג׳אווה באופן מיידי, ולעשות זאת תוך קבלת עזרה באמצעות קבוצה ייעודית אשר הוקמה לכך בלינקדין. הרישום לקורס תכנות בג׳אווה באתר life michael professional נטול סיכונים. אם התחרטתם, ניתן במהלך ה-14 ימים ממועד הרישום להתחרט ולקבל את מלוא הסכום ששולם. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences