שימוש ב-Record Classes בשפת התכנות Java

kid programmer
כאשר יש צורך באובייקטים שעיקר תפקידך לייצג Data השימוש ב-Record Classes יכול להקל עלינו בעת כתיבת הקוד.

Share This Post

נושאים בסיסיים בשפת התכנות Java

שפת התכנות Java הופיעה בשנת 1995. בכל הנוגע לשפת התכנות עצמה, קורסים רבים (לרבות קורסים באקדמיה) נותרו לא מעודכנים. קורסים רבים מכסים את השפה באופן חלקי ביותר. כתוצאה מכך קיים פער עצום בין הידע שיש בפועל לסטודנטים לידע שמצפים שיהיה להם בחברות ההייטק אשר מגייסות מפתחי Java. האם אתם מכירים את שפת התכנות Java?

השלמת הידע החסר ב-Java

קיימות דרכים רבות שבאמצעותן ניתן להשלים את הידע החסר בג׳אווה. אנו יכולים לסייע. באמצעות הסמינרים שאנו מעבירים בחברות תוכנה יכולות חברות הייטק להשקיע בכשירות של מפתחי התוכנה שלהן. באמצעות הקורסים האסינכרוניים שאנו מפתחים באתר life michael academy ניתן  להשלים את הידע החסר בקצב ובזמן שנוח לכם. ניתן גם להשלים את הידע החסר באמצעות הקורסים הממוקדים שאנו מפתחים באנגלית באתר Udemy.

מהם Record Classes בשפת התכנות Java

כאשר התפקיד העיקרי שאובייקטים ממלאים הוא לייצג data בלבד, כדאי לשקול את האפשרות להשתמש ב-Record Classes. בקבוצת ה-meetup ששמה life michael academy אנו מקיימים מפגשים מקצועיים בחינם. בדרך כלל מדובר במפגשים מקצועיים אשר מתמקדים בנושאים מקצועיים מתקדמים כדי לסייע למפתחים להתעדכן. במפגש Record Classes in Java אשר התקיים ב-7 במרץ 2023 הסברנו כיצד להשתמש ב-Record Classes בשפת התכנות Java. אנו ממליצים לכל מי שרוצה להתעדכן בחידושים השונים בשפת התכנות Java ובשפות תכנות ונושאים נוספים אשר רלוונטים למפתחי תוכנה להצטרף לקבוצת המיטאפ שלנו. ההצטרפות בחינם. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Java Programming Cheat Sheet
Java

שימוש ב-Cheat Sheet בלימוד שפת התכנות ג׳אווה

באמצעות Cheat Sheet תהליך הלמידה של שפת התכנות Java יכול להיות קל יותר, כיוון הוא מקל עלינו בכל מה שנוגע לצורך לזכור את הפקודות ואת כללי התחביר.

banner for java is only the beginning - life michael premium professional training services
Java

פיתוח תוכנה באמצעות שורת הפקודה

את הקוד שאנו כותבים ב-Java ניתן גם לכתוב באמצעות עורך טקסט, ולאחר מכן להדר (compile) באמצעות javac ולאחר מכן להריץ באמצעות java.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences