אפליקציה אשר מאפשרת ללמוד בכל עת ובכל מקום

moodle mobile application
באמצעות ההתקנה של האפליקציה בסמרטפון או בטאבלט ניתן להמשיך את תהליך הלמידה גם כאשר לא נמצאים מול המחשב. תהליך הלמידה יכול כעת להתקיים בכל שעה ובכל מקום.

Share This Post

כל קורסי הפרמיום וכל ההדרכות שאנו מעבירים למפתחי תוכנה בחברות הייטק מועברים תוך שימוש במערכת לניהול למידה אשר מבוססת על Moodle. 

אפליקציה ייעודית לסמרטפון ו/או לטאבלט

כיוון שהמערכת לניהול למידה שבה אנו משתמשים מבוססת על Moodle ניתן להתקין על הטלפון הנייד או על הטאבלט את האפליקציה של Moodle ולהשתמש בה כדי לגשת לכל חומרי ההדרכה שנגישים במערכת לניהול הלמידה (מצגות, פורומים, סרטוני ווידאו וכל קובץ מכל סוג אשר משוייך לקורס במערכת לניהול הלמידה). האפליקציה קיימת גם בגרסה למערכת ההפעלה Android וגם בגרסה למערכות ההפעלה iOS ו-iPadOS.

moodle mobile application
למידה בכל עת ובכל מקום

באמצעות ההתקנה של האפליקציה על הסמרטפון או הטאבלט ניתן, למעשה, לקיים את תהליך הלמידה בכל מקום ובכל עת. בדרך זו ניתן לנצל פרקי זמן מבוזבזים ללימוד. כך למשל, כאשר ממתינים בתור לנותן שירותים מסוים (כגון תור לרופא) ניתן לנצל את הזמן האבוד לחזרה על החומר. דוגמא נוספת היא התחבורה הציבורית. כאשר יושבים ברכבת או באוטובוס ניתן לנצל את הזמן האבוד ללמידה יעילה. 

באמצעות ההתקנה של האפליקציה על הסמרטפון או הטאבלט ניתן, למעשה, לקיים את תהליך הלמידה בכל מקום ובכל עת. בדרך זו ניתן לנצל פרקי זמן מבוזבזים ללימוד. כך למשל, כאשר ממתינים בתור לנותן שירותים מסוים (כגון תור לרופא) ניתן לנצל את הזמן האבוד לחזרה על החומר. דוגמא נוספת היא התחבורה הציבורית. כאשר יושבים ברכבת או באוטובוס ניתן להפוך את הזמן האבוד ללמידה יעילה. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדימיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

לקראטה ולפיתוח תוכנה הרבה מאפיינים דומים. היכרות מוקדמת עם המאפיינים הללו עשויה לסייע בהעצמה אישית בתהליך ההכשרה האינסופי בפיתוח תוכנה.

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences