הקורס Node.js Fundamentals

girl under blanket as a banner for node.js course
בקורס Node.js Fundamentals לומדים כיצד לפתח את צד השרת ב-JavaScript והפלטפורמה Node.js אשר מאפשרת להריץ קוד ב-JavaScript מחוץ לגבולות הדפדפן.

Share This Post

צד השרת של Web Applications

הקוד ב-JavaScript אשר רץ בדפדפן מקיים אינטראקציה עם צד השרת. בין אם מדובר בפניות ב-Ajax, בתקשורת שמבוססת על Web Sockets או בפיתרון תקשורת אחר, ללא הבנה יסודית של אופן פעולת השרת לעולם לא ניתן יהיה להגיע להבנה מלאה ויסודית של ה-web application שאנו מפתחים. קיימות שפות תכנות רבות שבאמצעותן ניתן לפתח את הקוד אשר רץ בצד השרת. שפת התכנות JavaScript היא אחת מהן. 

שימוש בשפת התכנות JavaScript

כיוון שבקורס Front End Development אנו כבר לומדים לכתוב קוד ב-JavaScript, המעבר ל-Node.js צפוי להיות פשוט וקל. בין אם למדתם תחילה את הקורס Node.js Fundamentals או את הקורס Front End Development אנו ממליצים לעשות את הקורס השני. שני הקורסים משלימים זה את זה. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Cyber Monday 2023
כללי

מבצעי מכירות לכבוד Cyber Monday לשנת 2023

חגיגת הקניות התחילה ב-Black Friday וכעת היא ממשיכה עם Cyber Monday. הירשמו לקורסים חדשים, המשיכו את ההתפתחות המקצועית שלכם, וחיסכו בכסף.

Front End Development Premium Course
טכנולוגיות הדרכה

כאשר משווים תפוח לתפוח מגלים הרבה הבדלים

כאשר משווים את הקורס Front End Development לקורסים מתחרים עלולים לקבל את ההרגשה שהקורסים זהים. למעשה, בדומה לתפוחים, כל קורס ייחודי ושונה מהאחרים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences