הקורס Node.js Fundamentals

girl under blanket as a banner for node.js course
בקורס Node.js Fundamentals לומדים כיצד לפתח את צד השרת ב-JavaScript והפלטפורמה Node.js אשר מאפשרת להריץ קוד ב-JavaScript מחוץ לגבולות הדפדפן.

Share This Post

צד השרת של Web Applications

הקוד ב-JavaScript אשר רץ בדפדפן מקיים אינטראקציה עם צד השרת. בין אם מדובר בפניות ב-Ajax, בתקשורת שמבוססת על Web Sockets או בפיתרון תקשורת אחר, ללא הבנה יסודית של אופן פעולת השרת לעולם לא ניתן יהיה להגיע להבנה מלאה ויסודית של ה-web application שאנו מפתחים. קיימות שפות תכנות רבות שבאמצעותן ניתן לפתח את הקוד אשר רץ בצד השרת. שפת התכנות JavaScript היא אחת מהן. 

שימוש בשפת התכנות JavaScript

כיוון שבקורס Front End Development אנו כבר לומדים לכתוב קוד ב-JavaScript, המעבר ל-Node.js צפוי להיות פשוט וקל. בין אם למדתם תחילה את הקורס Node.js Fundamentals או את הקורס Front End Development אנו ממליצים לעשות את הקורס השני. שני הקורסים משלימים זה את זה. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

לימוד התגיות בhtml
HTML

ווידאו קליפים ללימוד HTML בחינם

אנו מפתחים ווידאו קליפים בעברית אשר מסייעים בלימודי תכנות. ברשימת ההשמעה HTML (he) ניתן למצוא ווידאו קליפים בעברית ללימוד התגיות ב-HTML.

ראיון עבודה
כללי

קבוצה למציאת עבודה בפיתוח צד לקוח

את הקבוצה FED Jobs Israel הקמנו כדי לסייע למפתחי צד לקוח בצעדיהם הראשונים במציאת עבודה, וכדי לסייע לחברות תוכנה בגיוס מפתחים מוכשרים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences