מציאת המשרה הראשונה ב-FED

finding first job in fed banner
מציאת מקום העבודה הראשון בפיתוח איננה פשוטה. בחברות ההייטק מעדיפים מפתחי תוכנה מנוסים. אנחנו יכולים לסייע.

Share This Post

ההופעה של HTML5 והיכחדות הטכנולוגיות Flash ו-Silverlight
עם ההופעה של  HTML5 לפני כ-10 שנים, והמעבר משימוש בטכנולוגיות כגון  Flash ו-Silverlight לפיתוח באמצעות HTML, CSS ו-JavaScript נוצר צורך מאד גדול במפתחי תוכנה בעלי ידע בטכנולוגיות אלה. באותה תקופה נוצר למעשה חלון הזדמנויות עבור מפתחי תוכנה בתחילת דרכם, ואחוזי ההשמה של בוגרי מסלולי לימוד בתחום ה- FED היה גבוה יחסית לתקופות אחרות.  

ההתפתחות הטכנולוגית הן בצד הלקוח והן בצד השרת
עם התגברות המחסור במפתחי FED הופיעו קורסי הכשרה מקצועית. בחלוף השנים המחסור נהיה קטן יותר. כמו כן, הופיעו frameworks וספריות שעקומת הלימוד הלימוד שלהן לא בהכרח קלה, וחלה התפתחות גדולה מאד ב-JavaScript. בנוסף לכל, השימוש ב-JavaScript באמצעות Node.js בפיתוח צד השרת נהיה מאד פופולרי, ומקומות עבודה רבים החלו לדרוש מהמועמדים לעבוד אצלם ידע והוכחת יכולת גם בפיתוח צד הלקוח וגם בפיתוח צד השרת (Fullstack). שינויים אלה גרמו לכך שהחסם למציאת מקום העבודה הראשון בתחום ה-FED נהיה גדול יותר.  

מציאת מקום העבודה הראשון בפיתוח תוכנה במשרת ג'וניור
בניגוד למקובל לחשוב, אין שום בעיה למצוא עבודה. הבעיה האמיתית היא במציאת המתכנתים. את הטיפים שלנו למציאת משרת הג'וניור הראשונה ריכזנו בפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה שפורסם ב-life michael (באתר בעברית). 

קבוצה של משרות בפיתוח צד לקוח
לפני כ-10 שנים הקמנו בפייסבוק קבוצה אשר מתמקדת במשרות בתחום ה-FED. שמה של הקבוצה הוא FED Jobs in Israel. הקמנו קבוצות למציאת משרות גם בתחומים אחרים. מידע נוסף על קבוצות אלה ניתן למצוא בפוסט קבוצות למציאת עבודה בפייסבוק

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

HTML Cheat Sheet
HTML

לימוד HTML באמצעות Cheat Sheet

שפת הסימון HTML מתאפיינת בעקומת לימוד קלה במיוחד. השימוש ב-Cheat Sheet שהוכן באופן ספציפי ל-HTML יכול להקל באופן מיוחד על לימוד HTML באופן עצמאי.

IDE in Web Browser
JavaScript

כתיבת קוד ב-JavaScript ב-IDE שרץ בדפדפן

קיימים IDEs רבים שרצים בדפדפן. באמצעות IDEs אלה ניתן לכתוב קוד ולהריצו מבלי שיהיה צורך בהתקנה של תוכנות נוספות על המחשב.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences