הכנס XtremeJS לשנת 2023

Image of Two Developers with Computer
במהלך 2023 אנו מפיקים 3 כנסים מקצועיים בינלאומיים. הכנס XtremeJS הוא אחד מהם. הכנס XtremeJS מתמקד בשפת התכנות JavaScript.

Share This Post

הכנס הבינלאומי XtremeJS לשפת התכנות JavaScript

את הכנס הבינלאומי XtremeJS לשפת התכנות JavaScript כבר הפקנו בעבר פעמיים (בשנת 2021 ובשנת 2022). מידע מפורט על XtremeJS ניתן למצוא באתר https://xtremejs.dev. בכל הנוגע לכנסים שכבר התקיימו בשנים 2021 ו-2022 ניתן למצוא מידע מפורט באתרים https://xtremejs.dev/2022 ו-https://xtremejs.dev/2021

הכנסים הבינלאומיים XtremeJ ו-XtremePython

בנוסף לכנס הבינלאומי XtremeJS אנו מפיקים במהלך 2023 גם את הכנסים XtremeJ ו-XtremePython. הראשון מתמקד בשפת התכנות Java והשני מתמקד בשפת התכנות Python. 

צילומי הווידאו של ההרצאות שהועברו ב-XtremeJS

את צילומי הווידאו של ההרצאות אשר הועברו ב-XtremeJS 2021 וב-XtremeJS 2022 ניתן למצוא ב-XtremeJS Channel ב-YouTube. ב-channel זה אנו נפרסם גם את הווידאו קליפים של ההרצאות שיועברו ב-XtremeJS 2023

ה-CFP עבור הכנס XtremeJS 2023

את טופס ה-CFP עבור הכנס XtremeJS 2023 ניתן למצוא בקישור https://forms.gle/iY7EgXTsQppuVhnM7. מידע נוסף ניתן למצוא בקישור https://xtremejs.dev/2023/speakers.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

XtremeJ Online Conference
כנסים מקצועיים

הכנס הבינלאומי XtremeJ לשפת התכנות ג׳אווה

הכנס XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java. הכנס מתקיים אונליין ומשתתפים בו מרצים מובילים בתחומם מרחבי העולם. ההרצאות מועברות באנגלית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences