הטבות מיוחדות ל-Black Friday לשנת 2023

Black Friday 2023
חגיגת הקניות החלה! בין המבצעים המיוחדים של life michael לכבוד Black Friday 2023 ניתן גם למצוא מבצעים שרלוונטים לכל מי שמפתח (או לומד לפתח) את צד הלקוח של מערכות web.

Share This Post

לקראת Black Friday 2023 החלטנו להצטרף לחגיגת הקניות ולייזום מגוון גדול של מבצעים, אשר כוללים בין היתר מבצעים אשר נתפרו באופן מיוחד לכל מי שמפתח ב-JavaScript או לומד/ת לפתח ב-JavaScript.

מבצעים חמים לכל מי שמפתח ב-JavaScript ב-life michael

בפוסט שפורסם בקישור https://lifemichael.com/he/black-friday-2023-sale ניתן למצוא את הפירוט המלא של מבצעי life michael לכבוד Black Friday 2023. מבצעים אלה כוללים בין היתר את האפשרות לרכוש את הקורס תכנות בג׳אווה  (קורס אשר כבר הוקלט מראש כך שניתן להתחיל ללמוד באמצעותו באופן מיידי) או את הקורס תכנות בפייתון ולקבל בחינם את הקורס תכנות בג׳אווה סקריפט (קורס אשר גם הוא כבר הוקלט מראש כך שניתן להתחיל ללמוד באמצעותו באופן מיידי).

מבצעים חמים כל השנה לחברי life michael alumni

באמצעות הקבוצה life michael alumni אשר מתנהלת גם בלינקדין וגם בטלגרם אנו שומרים על קשר עם כל מי שהשתתף אי פעם בהדרכה במסגרת life michael. במידה שעברתם הדרכה מקצועית שהועברה על ידי life michael וטרם הצטרפתם לקבוצה זו אנו ממליצים שתעשו זאת בהקדם. קבוצה זו מנוצלת גם בין היתר למבצעים מיוחדים בנוסף למבצעים הרגילים שכולם נחשפים אליהם. 

מידי שנה אנו עורכים מבצעים מיוחדים לקראת Black Friday. נשמח לקבל מכם פידבק בנוגע למבצעים שלנו ל-Black Friday 2023 כדי שנוכל להשתפר לקראת השנה הבאה.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

XtremeJ Online Conference
כנסים מקצועיים

הכנס הבינלאומי XtremeJ לשפת התכנות ג׳אווה

הכנס XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java. הכנס מתקיים אונליין ומשתתפים בו מרצים מובילים בתחומם מרחבי העולם. ההרצאות מועברות באנגלית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences