שימוש ב-Cheatsheet בלימוד שפת התכנות #C

programming languages cheatsheets
השימוש ב-Cheatsheet מסייע בתהליך הלימוד של כל שפת תכנות חדשה. ניתן ליצור Cheatsheet מקורי משלנו וניתן למצוא Cheatsheets שכבר פותחו על ידי אחרים.

Share This Post

במקרים רבים, שפת התכנות #C איננה שפת התכנות הראשונה שהסטודנט מתמודד עימה. במקרים אלה, תהליך הלימוד מתמקד יותר ויותר בהכרת הפקודות וכללי התחביר, ופחות בלימוד של נושאים תיאורטיים שאת חלקם הסטודנט כבר מכיר משפות תכנות אחרות. השימוש ב-Cheatsheet במיוחד במקרים אלה עשוי לסייע לתהליך הלימוד באופן משמעותי. 

שימוש ב-Cheatsheets מהאתר QuickRef.me

באתר QuickRef.me קיים מספר עצום של Cheatsheets במגוון עצום של שפות תכנות, ספריות, פלטפורמות ומערכות הפעלה. התמונה להלן לקוחה מתוך אתר זה. 

Programming Languages Cheatsheets

באתר זה ניתן גם למצוא, בין היתר, cheatsheets בשפת התכנות #C. מומלץ לבדוק היטב כל cheatsheet שמתכוונים להשתמש בו. לא כל ה-cheatsheets עדכניים. 

programming languages cheatsheets
פיתוח cheatsheet באופן עצמאי

לעיתים יהיה לנו נוח יותר להכין את ה-cheatsheet באופן עצמאי, ובדרך זו לקבל cheatsheet קצר ואפקטיבי יותר לשימוש. יתרון נוסף שקיים בהכנת ה-cheatsheet באופן עצמאי היא ההזדמנות לחזור באופן מסודר על כללי התחביר והפקודות תוך כדי הכנתו. 

במידה שהחלטתם לפתח cheatsheet באופן עצמאי או שהחלטתם להשתמש ב-cheatsheet מוצלח במיוחד שמצאתם, נשמח אם תוכלו לעדכן אותנו כדי שנוכל לעדכן פוסט זה בהתאם. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Black Friday 2023
מבצעים

הטבות מיוחדות ל-Black Friday לשנת 2023

חגיגת הקניות החלה! בין המבצעים המיוחדים של life michael לכבוד Black Friday 2023 ניתן גם למצוא מבצעים אטרקטיביים אשר יסייעו לכל מי שמפתח ב-#C לעבור לפיתוח ב-Java.

Hanoi Towers Recursive Function
לימוד #C

פיתרון מגדלי האנוי באמצעות רקורסיה

בעיית מגדלי האנוי היא אחד התרגילים המפורסמים ביותר לפיתרון באמצעות פונקציה רקורסיבית. באותה מידה, מדובר גם באחד התרגילים המתסכלים ביותר.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences