למידה באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט

learning using smartphone
באמצעות האפליקציה שניתן להתקין על הטלפון החכם ניתן להמשיך בתהליך הלמידה בכל עת. אפליקציה זו מייעלת את תהליך הלמידה כולו.

Share This Post

בכל קורס פרמיום ובכל הדרכה שאנו מעבירים למפתחי תוכנה בחברת הייטק ניתן להתקין על מכשיר הסמרטפון של כל תלמיד את האפליקציה של Moodle אשר תאפשר להמשיך בתהליך הלמידה בכל עת. האפליקציה מתממשקת למערכת ניהול הלמידה שבה אנו משתמשים. 

אפליקציה לטלפון החכם

המערכת לניהול הלמידה שבה אנו משתמשים מבוססת על Moodle. מסיבה זו ניתן להתקין על הטלפון הנייד או על הטאבלט את האפליקציה של Moodle ולהשתמש בה כדי לגשת לכל חומרי ההדרכה שנגישים עבורנו במערכת לניהול הלמידה. האפליקציה קיימת גם בגרסה למערכת ההפעלה Android וגם בגרסה למערכות ההפעלה iOS ו-iPadOS.

Moodle Smartphone Application
ניצול יעיל של הזמן הפנוי

האפשרות להריץ אפליקציה על הטלפון החכם שבו אנו משתמשים מאפשרת למעשה גישה מהירה לכל חומרי ההדרכה במהלך הקורס, לרבות צילומי הווידאו של השיעורים. באמצעות האפליקציה תהליך הלמידה מתאפשר בכל עת (בהמתנה לתור בקופ״ח, בנסיעה בתחבורה הציבורית, וכו׳) וכך מתאפשר ניצול יעיל יותר של הזמן הפנוי שיש לנו.

השימוש באפליקציה לטלפון החכם שבו אנו משתמשים מאפשר, בנוסף לניצול היעיל של הזמן הפנוי שיש לנו, גם תקשורת יעילה יותר בין משתתפי הקורס באמצעות גישה מהירה ויעילה לפורומים שמוגדרים בקורס. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences