לימוד שפת התכנות Java

life michael java premium professional courses
בשנים האחרונות, הפופולריות של שפת התכנות #C מדשדשת. במידה שכבר יש לכם רקע בתכנות אנו ממליצים לשקול לימוד של שפת התכנות Java.

Share This Post

הפופולריות של שפת התכנות #C מדשדשת

בבדיקת הפופולריות של שפת התכנות #C בשנים האחרונות ניתן לזהות דישדוש מסויים בהשוואה לפופולריות של Java ניתן להבחין בפופולריות גדולה יותר של האחרונה. שפת התכנות Java משמעותית יותר פופולרית משפת התכנות #C. אנו ממליצים בחום לשקול לימוד של שפת התכנות Java במקום #C

הדרכה פרטית שמותאמת לצרכי החברה

במידה שההדרכה מיועדת לחברה אשר מזמינה את העברת הקורס עבור המתכנתים שלה, אנו נשמח להתאים את ההדרכה לצרכים של החברה תוך מימוש המתודולוגיה Extreme Blended. היקף ההדרכה, היקף התירגול וכך גם כל פרמטר אחר בהדרכה ייקבעו ברגישות ובתיאום עם החברה שמזמינה את ההדרכה

הדרכה ציבורית באופן אסינכרוני

באמצעות הקורס ללימוד  Java באתר life michael academy (בעברית) ניתן ללמוד כיצד לתכנת בשפת התכנות Java ולעשות זאת בקצב המתאים באופן אישי. הקורס כבר פותח והוא כעת זמין לשימוש אסינכרוני. במהלך הלימוד ניתן להיעזר בקבוצה סגורה של כל התלמידים שרשומים לקורס. 

הדרכה ציבורית באופן סינכרוני

באמצעות הקורס Java Programming אשר מועבר ברמת premiumsc באופן סינכרוני ניתן להנות מהכיסוי הרחב ביותר לשפת התכנות Java. 

האשליה שלעיתים יש למפתחים בנוגע לידע שלהם ב-Java

לעיתים קרובות, מתכנתים שכבר למדו Java בדעה שהם כבר מכירים את השפה ברמה גבוהה. המציאות בדרך כלל שונה. כדי להעריך את רמת הידע שכבר יש לכם ב- Java אנו ממליצים לקרוא את הפוסט האם אתם מכירים את שפת התכנות Java, אשר פורסם באתר של life michael (בעברית). 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

programming languages cheatsheets
לימוד #C

שימוש ב-Cheatsheet בלימוד שפת התכנות #C

השימוש ב-Cheatsheet מסייע בתהליך הלימוד של כל שפת תכנות חדשה. ניתן ליצור Cheatsheet מקורי משלנו וניתן למצוא Cheatsheets שכבר פותחו על ידי אחרים.

The Rider IDE for .NET
לימוד #C

סביבת הפיתוח Rider של JetBrains

במשך שנים רבות סביבת הפיתוח המובילה ב-NET. הייתה Visual Studio. בשלב מסויים הופיעה סביבת הפיתוח VS Code כאופציה נוספת, ולאחרונה הופיעה האפשרות לפתח באמצעות Rider.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences