השוואת בין תפוחים

C+ Courses
כאשר משווים בין קורסים ללימוד ++C לעיתים נקבל את ההרגשה שמדובר בקורסים זהים. למעשה, כאשר עוברים על הפרטים אז גם נגלה את ההבדלים. בדומה להשוואה בין תפוחים.

Share This Post

הקורס C++ Programming אשר מתמקד בשפת התכנות ++C נחשב לפרמיום קורס, ובתור שכזה, כל האיכויות שמאפיינות את קורסי הפרמיום מתקיימות גם בו. קורסי הפרמיום מועברים הן כקורסים ציבוריים לקהל הרחב והן כקורסים פרטיים בחברות הייטק אשר מזמינות את העברתם עבור המתכנתים שהן מעסיקות. 

קורסים מתחילים במועד

כאשר נרשמים לקורס ציבורי ניתן להיות בטוחים בכך שלא נדחה את פתיחתו של הקורס רק כדי להמתין לרישומם של תלמידים נוספים כדי להגדיל את הריווח שלנו מאותו קורס (כפי שחברות רבות נוהגות לעשות). 

מגבלה על מספר התלמידים

מספר התלמידים, שיכולים להשתתף בכל אחד מקורסי הפרמיום שלנו כאשר אנחנו מעבירים אותם כקורסים ציבוריים, מוגבל לעשרה. אנו סבורים שמגבלה זו נדרשת כדי לאפשר הדרכה איכותית אשר מתבסס על קשר אישי עם כל אחד מהתלמידים. 

כל השיעורים מוקלטים בווידאו

אנו מקליטים בווידאו את כל השיעורים על מנת לסייע לתלמידים לחזור על החומר שנלמד בין מפגש למפגש ולהגיע מוכנים יותר לכל אחד ממפגשי הקורס. הקלטות אלה גם מסייעות בהשלמת החומר הנלמד באותם מפגשים שמהם התלמיד נעדר. 

מערכת לניהול למידה

בכל הקורסים שאנו מעבירים אנחנו משתמשים במערכת לניהול למידה אשר מבוססת על Moodle. אנו משתמשים במערכת זו כדי לרכז במקום אחד את כל חומרי ההדרכה, לרבות המצגות, התרגילים והקלטות הווידאו של המפגשים. 

מחזורים עתידיים

כל מי שמשתתף בקורס יכול להצטרף (על בסיס מקום פנוי) לכל מחזור עתידי. במידה שאין מקום פנוי ניתן עדיין לקבל גישה מלאה לכל חומרי ההדרכה, לרבות צילומי הווידאו. 

קורסים מקצועיים ביודמי

אנו מפתחים קורסים מקצועיים רבים ב-Udemy. בקורסי הפרמיום שאנו מעבירים אנו נותנים גישה בחינם לכל קורס שפיתחנו ב-Udemy אשר יכול לסייע. 

כנסים בינלאומיים

כל משתתפי הקורס מקבלים בחינם כרטיסים לכנסים הבינלאומיים שאנו מארגנים (XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython). 

מצגות מפורטות

כל הנושאים מועברים בצירוף מצגת מפורטת אשר מסייעת בתהליך ההדרכה. המצגת, אשר מסכמת את עיקרי הדברים, ממלאת מספר תפקידים. אחד מהם, הוא בעצם הימצעותה ברקע דבריו של המרצה. בכך שהיא כוללת את עיקרי הדברים היא מסייע בהבנת דבריו. שימו לב לכך שיש חברות רבות שמנסות לחסוך כסף בכך שהן נותנות ספר במקום להשתמש במצגות. ספר איננו מצגת, בדיוק כפי שמצגת איננה ספר. 

אנו עושים את המירב ואנו עושים את עבודנו מכל הלב. ההצלחה של הסטודנטים שלנו היא גם ההצלחה שלנו. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדמיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

כאשר משווים בין קראטה לפיתוח תוכנה מגלים קווי דמיון רבים. הדימיון שקיים בין שני תחומים אלה עשוי להפתיע רבים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences