שפת התכנות TypeScript

life michael banner angular courses
באמצעות ה-Angular Framework ניתן לפתח את צד הלקוח של web applications. הפיתוח באמצעות Angular נעשה באמצעות שפת התכנות TypeScript.

Share This Post

ה-frameworks שמשמשים כיום לפיתוח צד הלקוח של web applications
שלושת ה-frameworks הפופולריום ביותר כיום בפיתוח צד הלקוח של web applications הם React.js, Anguar ו-View.js. בפוסט מהו ה-framework שכדאי ללמוד אשר פורסם באתר www.lifemichael.com ההמלצה החד משמעית שלנו לכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום להתמקד ב-React.js ולהימנע מ-Angular. 

שפת התכנות TypeScript היא השפה העיקרית שבה מפתחים באמצעות  Angular
הפיתוח של צד הלקוח באמצעות Anguar יכול להיעשות או ב- TypeScript או ב- Dart. באופן תיאורטי, ניתן גם לפתח ב-Anguar באמצעות JavaScript אך כיוון שכל התיעוד וכמעט כל דוגמאות הקוד עושות שימוש ב- TypeScript השימוש ב-JavaScript לא מעשי. לימוד השפה TypeScript רלוואנטי לא רק לפיתוח ב-Anguar, ובמידה שאינכם מכירים שפה זו אנו ממליצים ללמוד אותה באמצעות הקורס האסינכרוני TypeScript Programming באתר של life michael academy

הכרת השפה JavaScript לפני שלומדים TypeScript
כיוון ששפת התכנות TypeScript מהווה הרחבה לשפת התכנות JavaScript חשוב שתחילה נכיר את השפה JavaScript לפני שאנו מתחילים ללמוד TypeScript. אנו ממליצים ללמוד JavaScript באופן מקיף באמצעות הקורס הסינכרוני Front End Development או באמצעות הקורס האסינכרוני JavaScript Programming באתר של life michael academy. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

תמונה מתוך ריאיון עבודה - קורסים בפיתוח תוכנה - life michael
קריירה

מציאת עבודה בפיתוח צד לקוח

בקבוצה FED Jobs in Israel ניתן למצוא הצעות עבודה בפיתוח תוכנה. הקבוצה משמשת גם מפתחים אשר מחפשים עבודה בפיתוח תוכנה וגם חברות אשר מגייסות.

professional support for angular developers life michael premium services
פיתוח באמצעות Angular

הקבוצה Angular Professionals בפייסבוק

הצטרפו לקבוצה מקצועית בינלאומית אשר מתמקדת בפיתוח באמצעות Angular והסתייעו בה בהתפתחותכם המקצועית האינסופית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences