מבצעי מכירות לכבוד Cyber Monday לשנת 2023

Cyber Monday 2023
חגיגת הקניות שהחלה עם Black Friday ממשיכה כעת עם Cyber Monday. קורסים בהנחות מיוחדות. הזדמנות מעולה להתפתח מקצועית ולחסוך בכסף.

Share This Post

בהמשך למבצעי Black Friday לשנת 2023, אנו מפרסמים כעת את מבצעי המכירות לכבוד Cyber Monday לשנת 2023. חגיגת הקניות ממשיכה.

הקורס האסינכרוני תיכנות בג׳אווה בהנחה של 50%

הפיתוח של native applications למערכת ההפעלה אנדרואיד נעשה באמצעות שפת התכנות Kotlin. כדי ללמוד Kotlin יש, תחילה, לדעת Java. אחת ההטבות במסגרת Cyber Monday 2023 היא האפשרות לרכוש את הקורס האסינכרוני של life michael professional תיכנות בג׳אווה בהנחה של 50%. 

הקורס האסינכרוני תיכנות בג׳אווה סקריפט בהנחה של 50%

אפליקציות היברידיות, בין אם מדובר באפליקציות לטלפונים חכמים או לפלטפורמה אחרת, מפתחים תוך שימוש ב-JavaScript. אחת ההטבות במסגרת Cyber Monday 2023 היא האפשרות לרכוש את הקורס האסינכרוני של life michael professional תיכנות בג׳אווה סקריפט בהנחה של 50%. 

בפוסט שפרסמנו בקישור https://lifemichael.com/he/cyber-monday-2023 ניתן למצוא פירוט מלא של כל ההטבות והמבצעים לכבוד Cyber Monday 2023. כמו כן, הפוסט כולל הסברים מלאים בנוגע לתנאים הנלווים, משך הזמן שבו ההטבות הללו בתוקף והאופן שבו ניתן לממש אותן. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין פיתוח תוכנה וקראטה

כאשר משווים את אמנות הלחימה קראטה לפיתוח תוכנה ניתן למצוא קווי דימיון רבים. להצלחה בקראטה יכולה להיות השפעה חיובית על ההצלחה בפיתוח תוכנה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences