הטבות לכבוד Black Friday לשנת 2023

Black Friday 2023
לקראת חגיגת הקניות הגדולה Black Friday לשנת 2023 בחרנו ליצור הטבות אשר עשויות לעניין גם מתכנתים אשר מתעניינים בפיתוח לאנדרואיד.

Share This Post

לקראת Black Friday 2023 החלטנו להצטרף לחגיגת הקניות ולייזום מגוון גדול של מבצעים. את הפירוט המלא של כל המבצעים לקראת Black Friday לשנת 2023 ניתן למצוא בפוסט שפורסם בקישור https://lifemichael.com/he/black-friday-2023-sale. מומלץ להעיף מבט. בפוטס זה ריכזנו רק את המבצעים שלדעתנו עשויים להיות רלוונטים לכל מי שמתעניין בפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה Android. 

הקורס Java Programming ב-life michael professional

הפיתוח של native applications למערכת ההפעלה Android נעשה בכל השנים (עד לפני כ-4 שנים) באמצעות שפת התכנות Java. לפני כ-4 שנים החל מעבר הדרגתי לשימוש בשפת התכנות Kotlin במקום Java. גם כאשר מפתחים באמצעות Kotlin עדיין יש צורך בידע והבנה מעמיקה בשפת התכנות Java. במסגרת ההטבות לכבוד Black Friday 2023 ניתן לרכוש את הקורס ללימוד ג׳אווה ב-life michael professional ולקבל בחינם את הקורס ללימוד ג׳אווה סקריפט

קורסים בנושאים מתקדמים ב-Java ב-life michael professional

במסגרת המבצעים של Black Friday 2023, כל מי שרוכש את אחד הקורסים שפיתחנו ללימוד Java ב-Udemy מקבל את האפשרות לקבל את כל הקורסים האחרים שפיתחנו ללימוד Java ב-Udemy בחינם. 

כל ההטבות במסגרת Black Friday 2023 תהיינה בתוקף עד ל-10 בדצמבר, 2023. כדי לממש הטבה מסויימת (או הטבות מסויימות) יש לשלוח מייל לכתובת info@lifemichael.com עד ה-10 בדצמבר, 2023. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין פיתוח תוכנה וקראטה

כאשר משווים את אמנות הלחימה קראטה לפיתוח תוכנה ניתן למצוא קווי דימיון רבים. להצלחה בקראטה יכולה להיות השפעה חיובית על ההצלחה בפיתוח תוכנה.

python programming course
Python

ניתן עדיין להצטרף לקורס ללימוד פייתון

ניתן עדיין להצטרף לקורס Python Programming שהתחיל ב-19 בדצמבר. הזדמנות מעולה לכל מי שכבר יש לו רקע בפייתון להצטרף כדי לשדרג את יכולותיו המקצועיות.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences